Categorie : Opinie

<< 1 2>>
Tips om het perfecte feedback formulier te maken
Dated Thursday December 26, 2013; comments

Feedback forms have not made it into the standard list of essential components for a website, like a dedicated homepage, contact page or search function. This is a shame, because they play a vital role in improving your website and getting it better tuned towards your targeted audience. If you see a feedback form in this perspective it suddenly because more then a simple add-on. It becomes a valuable part of your website you want to get right.

De werkelijke 24 uurs economie
Dated Tuesday November 1, 2011; comments

Met de komst van online shoppen was het gedaan met openingstijden. Webwinkels geven consumenten de mogelijkheid te winkelen op elk moment dat het hen uitkomt. In de praktijk blijkt dat toch niet helemaal waar.

De meeste webwinkels zijn online varianten van bestaande fisieke winkels. Als een gevolg hiervan is de koopervaring 's avonds anders dan overdag. Voor en na openingstijden wordt er niet gereageerd op telefoon, mail of contactformulieren. Als er dus iets mis gaat, of je hebt een vraag over je net geplaatste bestelling, heb je maar even te wachten op antwoord.

5 mobiele uitdagingen voor marketing
Dated Monday October 31, 2011; comments

De afgelopen 2 jaar hebben is er veel aandacht geweest voor social media marketing. Steeds meer bedrijven zijn aanwezig op Twitter, Facebook en LinkedIn. Social media wordt echter steeds meer op mobiel gelezen. Dit betekend dat marketing hun mobiele online presence moeten verbinden aan hun social media inspanningen.

Het verschil tussen gewoon- en mobiel internet
Dated Wednesday October 26, 2011; comments

Er wordt steeds vaker gesproken over mobiel internet. Mobiel internet is praktisch gezien hetzelfde internet als het internet voor pc's en laptops. Er zijn kleine technische verschillen, maar het grote verschil zit hem in de bezoeker. Het profiel van de "mobiele internetter" is anders dan de gewone internetbezoeker:

Facebook wordt synoniem voor mobiel internet, Google heeft het nakijken
Dated Saturday October 22, 2011; comments

Mobiel internet is booming, zeker bij sociale netwerken. Ruim 90% van het internet verkeer wordt gebruikt voor sociale contacten. De meeste social networks zijn daar op in gesprongen en leveren dezelfde ervaring (of beter) op mobiel. Facebook bleef echter achter: het gebruik er op mobiel was altijd omslachtig en hinderlijk.

   submit to reddit     

create a mobile website online

Did you know that next to writing blogs we also offer an online tool to create mobile websites online?

Try it now: design your own mobile website

More news
Mobile 24/7 is een online platform van Content Power